ZESPÓŁ ZNAKOMITYCH SPECJALISTÓW

Zespół lekarzy Szpitala św. Łukasza tworzą znakomici specjaliści, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Dzięki stałemu podwyższaniu kwalifikacji, w oparciu o szerokie zaplecze diagnostyczne i rehabilitacyjne zespół odnosi liczne sukcesy naukowe, również na gruncie działalności dydaktycznej.

Ciągły rozwój całego zespołu medycznego pozwala zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Wybierz specjalizację
Podologia

mgr

Adamaszek-Olejak Aleksandra
Specjalista podologii
Kardiologia

lek. med.

Agopsowicz Maciej
Specjalista kardiolog
próba wysiłkowa
Choroby wewnętrzne

lek. med.

Basa Wojciech
Specjalista chorób wewnętrznych, Specjalista medycyny paliatywnej
Ortopedia

dr n. med.

Bienek Tomasz
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Laryngologia

lek. med.

Blicharz Robert
Specjalista otorynolaryngologii
Ortopedia

dr n.med.

Błasiak Adrian
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Urologia

dr n. med.

Bogacki Rafał
Specjalista urolog
Ortopedia

dr n.med.

Brzóska Roman
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Kierownik Ośrodka Kończyny Górnej
Chirurgia plastyczna

lek. med.

Brzuchanski Martin
Specjalista chirurgii plastycznej
Anestezjologia

lek. med.

Chylaszek – Brylska Ewa
specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
Laryngologia

dr n. med.

Czerwińska Gabriela
Specjalista otorynolaryngologii
Neurochirurgia

dr n. med.

Czerwiński Krzysztof
Specjalista neurochirurgii
Ortopedia

lek. med.

Dajewski Zbigniew
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
lekarz ortopeda
Ginekologia

dr n.med.

Dawid Piotr
Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa
Gastroenterologia

lek. med.

Dońska-Wyporek Aleksandra
Specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii
Laryngologia

lek. med.

Dutka Jerzy
Specjalista otorynolaryngologii
Anestezjologia

lek. med.

Dyczek Grzegorz
Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
Diabetologia | Leczenie otyłości

lek. med.

Fenska Dorota
Specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii
Anestezjologia

lek. med.

Ferenc Krzysztof
specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
Psychiatria

lek. med.

Gil Jolanta
Psychiatra
Psychiatra
Endokrynologia

lek. med.

Grzegorzewska Marlena
Specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog
Endokrynologia

lek. med.

Handzlik Bożena
Specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog
Choroby wewnętrzne, endokrynologia
Hematologia

lek. med.

Handzlik-Gońka Marta
Specjalista chorób wewnętrznych, hematolog
Alergologia

lek. med.

Hankus Mirosław
Choroby wewnętrzne, specjalista chorób płuc
Kardiologia

dr n. med.

Jaszczurowski Wojciech
Specjalista kardiolog
Reumatologia

lek. med.

Jędraszewski Tomasz
Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista reumatolog
Reumatologia

dr n. med.

Kapuśniak Małgorzata
Specjalista chorób wewnętrznych i reumatologii
Chirurgia

lek. med.

Kawulok Mirosław
Specjalista chirurgii ogólnej
Anestezjologia

lek. med.

Kierpieć Krzysztof
Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
Okulistyka

lek. med.

Kies Anna
Specjalista okulista
Anestezjologia

lek. med.

Kil Jacek
specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
Okulistyka

mgr inż.

Kołodziejczyk Jakub
Ortometrysta, optyk
Chirurgia

lek. med.

Konior Arkadiusz
Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej
Zespół medyczny

dr n. med.

Korzonkiewicz Anna
Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
Chirurgia dziecięca

lek. med.

Korzonkiewicz Jacek
Specjalista chirurgii dziecięcej
Ginekologia

lek. med.

Kos-Janik Barbara
Poradnia chorób piersi

lek. med.

Kowrygo Rafał
Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
Dermatologia

lek. med.

Krasnodębska-Gorycka Krystyna
Specjalista dermatolog
Neurologia

lek. med.

Kurek-Stokłosa Joanna
Specjalista neurolog
Ortopedia

lek. med.

Laprus Hubert
w trakcie specjalizacji
lekarz ortopeda
Okulistyka

lek. med.

Lepska Katarzyna
Specjalista okulista
Chirurgia

dr n. med.

Leśniak Tadeusz
Specjalista chirurgii onkologicznej i ogólnej
Okulistyka dziecięca

dr n. med.

Lewicka Katarzyna
Specjalista okulista dziecięcy
Chirurgia naczyniowa

lek. med.

Loranc Paweł
Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej
Neurologia

lek. med.

Luranc-Polmańska Bożena
Specjalista neurolog
Chirurgia

lek. med.

Michalik Jerzy
Specjalista chirurgii ogólnej
Ortopedia

lek. med.

Mikusz Piotr
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Urologia

dr n. med.

Muskała Bartosz
Specjalista urolog
Dermatologia

lek. med.

Niedzielska Alina
Specjalista dermatolog-wenerolog
Gastroenterologia

lek. med.

Norymberczyk Tomasz
Specjalista chorób wewnętrznych, gastroenterolog
Neurochirurgia

dr n. med.

Nytra Tomas
Specjalista neurochirurg
Okulistyka

lek. med.

Pawłowska Anna
W trakcie specjalizacji z okulistyki
Chirurgia naczyniowa

dr n. med.

Paździora Jerzy
Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej
Okulistyka

lek. med.

Pilny-Brzóska Aneta
Specjalista okulista
Pulmonologia

lek. med.

Plak Agata
Specjalista chorób płuc, specjalista balneologii i medycyny fizykalnej
Ortopedia

lek. med.

Podsiadło Mikołaj
w trakcie specjalizacji
lekarz ortopeda
Ortopedia

dr n.med.

Podżorski Jerzy
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Kierownik oddziału ortopedyczno-urazowego Szpitala św. Łukasza
Neurologia

dr n. med.

Porębska Beata
Specjalista neurolog
Laryngologia

dr n. med.

Pruhło-Zaręba Anna
Specjalista otorynolaryngologii
Ortopedia dziecięca

lek. med.

Ptaszkiewicz Jakub
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Ortopedia

lek. med.

Ring Rafał
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Urologia

lek. med.

Ryszawy Jakub
Urologia
Urologia
Laryngologia

lek. med.

Skorek Krzysztof
Specjalista otorynolaryngologii
Laryngologia

lek. med.

Solecka Julitta
Specjalista otorynolaryngologii
Laryngologia

lek.

Solecka Šárka
Specjalista otorynolaryngologii, Medycyny snu
Ortopedia

dr n. med.

Solecki Andrzej
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Ortopedia

lek. med.

Solecki Wojciech
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Ginekologia

lek. med.

Stankowska Monika
Specjalista ginekolog - położnik
Okulistyka dziecięca

mgr

Sykuła Agnieszka
Ortoptystka
Chirurgia

lek. med.

Szczelina Grażyna
Specjalista chirurgii ogólnej
Ortopedia

lek. med.

Tomaszewski Krzysztof
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Spondyloortopedia – chirurgia kręgosłupa

lek. med.

Wądek Tomasz
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Ortopedia

lek. med.

Warchał Bartłomiej
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Pulmonologia

lek. med.

Węgrzyn Bartosz
specjalista chorób płuc i chorób wewnętrznych
Ortopedia

dr n.med.

Wiącek Roman
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Choroby zakaźne

Lek. med.

Wilczyńska Jadwiga
specjalista chorób zakaźnych
Okulistyka

dr n. med.

Wowra Bogumił
Specjalista okulista
Poradnia chorób piersi

dr n. med.

Zdunek Piotr
Specjalista w zakresie radiodiagnostyki
Ginekologia

lek. med.

Źrebiec Jakub
w trakcie specjalizacji
Gastroenterologia

lek. med.

Żurawik-Loranc Aleksandra
Specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii
Medycyna Pracy

lek. med.

Żurowski Arkadiusz
Specjalista chorób wewnętrznych

Facebook

YouTube