PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Techniki artroskopowej rekonstrukcji barku – kurs dla zaawansowanych 21-22.09.2020r. – relacja ze szkolenia

W dniach 21-22 września 2020r. odbyła się kolejna edycja szkolenia dla lekarzy specjalistów z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Lekarze na poziomie zaawansowanym mogli doskonalić swoje umiejętności dot. małoinwazyjnych technik rekonstrukcyjnych stawu ramiennego oraz szeroko omówić napotykane przez siebie problemy w codziennej praktyce artroskopowej.
Uczestnicy docenili wysoką jakość merytoryczną szkolenia. Dr n. med. Roman Brzóska jako prowadzący i koordynator merytoryczny kursu przekazał wiele ciekawych i praktycznych informacji. W trakcie szkolenia ortopedzi mieli możliwość, tradycyjnie już, obserwacji operacji na żywo z cyklu ‚live-surgery’ poprzez transmisję zabiegów z bloku operacyjnego z możliwością stałego komunikowania się z operatorem.
Klinika św. Łukasza dokłada wszelkich starań, aby szkolenia organizowane były na najwyższym poziomie, o czym świadczą bardzo dobre recenzje uczestników w przeprowadzonej ankiecie.

Komitet organizacyjny dziękuje wszystkim partnerom szkolenia, a przede wszystkim uczestnikom za aktywny udział, jednocześnie życząc płynącej satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy.

Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube