PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Zez bez tajemnic – szkolenie w BIL

Bardzo dziękujemy i serdecznie gratulujemy dr Katarzynie Lewickiej i dr Annie Furmańczuk z zespołu okulistycznego Szpitala św. Łukasza za przygotowanie atrakcyjnych prezentacji i wygłoszenie wykładów podczas kursu współorganizowanego przez Szpital św. Łukasza oraz Ośrodek Kształcenia Medycznego Beskidzkiej Izby Lekarskiej.

Tematem kursu był przegląd aktualnych standardów i algorytmów postępowania w zezie u dzieci i osób dorosłych.

Pani dr Lewicka zaprezentowała aktualną wiedzę odnośnie etiologii zeza, standardów diagnostycznych oraz ustalania przyczyny powstania tej patologii.
Doktor Katarzyna Lewicka okulistyka św. Łukasza Bielsko leczenie zez
Doktor Anna Furmańczuk okulistyka św. Łukasza Bielsko leczenie zez
W części wykładowej prezentowanej przez dr Furmańczuk, słuchacze mieli okazję zapoznać się z międzynarodowymi standardami odnośnie postępowań terapeutycznych w leczeniu zeza oraz protokołów chirurgicznych w operacyjnych metodach usuwania zeza.
W dalszej części prezentacji dr Furmańczuk prezentowała przypadki kliniczne oraz dzieliła się swoimi doświadczeniami i obserwacjami w zakresie procesu diagnostyczno-terapeutycznego.
W kursie uczestniczyli lekarze okuliści zrzeszeni w Beskidzka Izba Lekarska oraz inni goście.
 
Poradnia Leczenia Zeza działa w ramach Centrum Innowacyjnych Terapii Okulistycznych Szpitala św. Łukasza w Bielsku-Białej.
W celu umówienia się na wizytę prosimy o telefoniczną rejestrację w Biurze Obsługi Pacjenta pod numerem: ????+48 33 819 95 10.
Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube