PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

SPORTOWA KARIERA BEZ RYZYKA

SPORTOWA KARIERA BEZ RYZYKA – to tytuł akcji społecznej organizowanej we wrześniu przez Zespół Szpitala św. Łukasza.

 

Drogi Rodzicu!

Twoje dziecko rozpoczyna szkołę? Marzy o piłce nożnej, pływaniu, tenisie czy innym sporcie? Nie masz pewności, czy bezpiecznie wpłynie to na jego zdrowie?

CENTRUM ORTOPEDII SPORTOWEJ Szpitala św. Łukasza organizuje bezpłatną akcję konsultacyjną dla dzieci.

Profesjonalne badanie ortopedyczne w oparciu o algorytm diagnostyczny, przeprowadzone przez zespół doświadczonych ortopedów pomoże ocenić bezpieczeństwo uprawiania danej dyscypliny sportowej.

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś na bezpłatne konsultacje ortopedyczne. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Choroby przebiegające z nadmierną ruchomością stawów oraz przewlekłe i nawracające dolegliwości bólowe ze strony układu mięśniowo-szkieletowego u dzieci – podstawowa diagnostyka.

Bywa, że dzieci skarżą się na przewlekłe lub nawracające dolegliwości bólowe ze strony układu mięśniowo-szkieletowego. Może być to następstwem wielu różnych chorób niezapalnych. Przewlekły ból jest najczęstszą przyczyną konsultacji u specjalistów reumatologii lub ortopedii. Najczęstszym rozpoznaniem są stany przebiegające z nadmierną ruchomością stawów. Przyczyną są nieprawidłowości w strukturze tkanki łącznej całego organizmu. Tkanka łączna występuje bardzo powszechnie w ludzkim ustroju i dlatego objawy mogą być zróżnicowane. Do najczęstszych objawów tej choroby należy wiotkość torebek stawowych oraz więzadeł, prowadzące do zwiększenie zakresów ruchomości w stawach. To także różne zaburzenia w pracy i funkcjonowaniu narządów oraz układów zawierających tkankę łączną.

 

SPORTOWA KARIERA BEZ RYZYKA

Zarejestruj swoje dziecko na bezpłatne konsultacje w Szpitalu św. Łukasza.

  • Konsultacje (tylko i wyłącznie po wcześniejszym zarejestrowaniu):
    • SOBOTA 26 WRZEŚNIA 2020 w godzinach 9,00-13,00.
  • Rejestracja tylko dla dzieci w wieku 7 – 14 r.ż.
    • U dzieci w razie zdiagnozowania konieczności dodatkowo wykonywana będzie diagnostyka RTG
  • Rejestracja telefoniczna i osobista (ilość miejsc ograniczona)

Śledź aktualności związane z akcją SPORTOWA PRZYGODA BEZ RYZYKA na Facebook 

Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube