W poradni Chirurgii Naczyniowej konsultują specjaliści chirurgii naczyniowej prowadząc diagnostykę i terapie schorzeń układu naczyniowego, w tym nowoczesne metody leczenia i usuwania żylaków kończyn dolnych. W terapii żylaków kończyn dolnych, obok tradycyjnych metod chirurgicznych wykonywane są laserowe operacje obliteracji żylaków.

Zakres usług Poradni Specjalistycznej

  • Prostokąt 29 kopia 7
    Safenektomia
  • Prostokąt 29 kopia 7
    Miniflebektomia
  • Prostokąt 29 kopia 7
    Ablacja laserowa

Informacje ogólne – Chirurgia Naczyniowa

W poradni chirurgicznej naczyniowej konsultują specjaliści chirurgii naczyniowej prowadząc diagnostykę i terapie schorzeń układu naczyniowego, w tym nowoczesne metody leczenia i usuwania żylaków kończyn dolnych. W terapii żylaków kończyn dolnych, obok tradycyjnych metod chirurgicznych wykonywane są laserowe zabiegi usuwania żylaków przy użyciu lasera firmy METRUM – SWING 1470 nm.

Badanie USG Doppler w diagnostyce żylaków kończyn dolnych. Badanie USG Doppler jest wskazane m. in. u osób z podejrzeniem przewlekłej niewydolności żylnej. Badanie to, wykorzystujące ultradźwięki, jest powszechnie stosowanym narzędziem w diagnostyce chorób naczyń. Badanie w kończynach dolnych wykonuje się zazwyczaj w pozycji leżącej na odcinku od pachwin do kostek, w niektórych przypadkach pacjent przyjmuje pozycję stojącą. Jest to badanie całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne. Nie ma przeciwwskazań do badania dopplerowskiego, jest ono również bezpieczne dla kobiet w ciąży. Bezpośrednio po badaniu pacjent może otrzymać wyniki badania.

Zobacz również naszą stronę dedykowaną problemom żylaków...

Wewnątrzżylna termoablacja z wykorzystaniem fal radiowych (RF)

Małoinwazyjna procedura cechująca się wysokim współczynnikiem skuteczności – 97,4%, oraz bardzo krótkim okresem rekonwalescencji i powrotu pacjenta do normalnej aktywności.

Laserowe leczenie żylaków – małoinwazyjny zabieg.

Małoinwazyjny, bezpieczny i wysoce skuteczny zabieg leczenia żylaków. W odróżnieniu od bolesnej operacji chirurgicznej (tzw. stripping) nie wymaga on długiego okresu rekonwalescencji, a pacjent ma większy komfort w trakcie i po zabieg

Grafik poradni

PonWtŚrCzwPtSb
Loranc Paweł15:00 - 19:00 - - - - -
Paździora Jerzy - -8:00 - 13:00 - - -
⌂ wróć do góry...

Zespół medyczny

Chirurgia naczyniowa

lek. med.

Loranc Paweł
Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej
Chirurgia naczyniowa

dr n. med.

Paździora Jerzy
Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej
⌂ wróć do góry...

Cennik usług

PoradniaBadanieCena
Chirurgia naczyniowaCHIRURGIA NACZYNIOWA – KONSULTACJA150 zł
Chirurgia naczyniowaCHIRURGIA NACZYNIOWA – KONSULTACJA Pierwszorazowa dr LORANC200 zł
Chirurgia naczyniowaSkleroterapia - usuwanie "pajączków"280 zł

Facebook

YouTube