W poradni Chirurgii Naczyniowej konsultują specjaliści chirurgii naczyniowej prowadząc diagnostykę i terapie schorzeń układu naczyniowego, w tym nowoczesne metody leczenia i usuwania żylaków kończyn dolnych. W terapii żylaków kończyn dolnych, obok tradycyjnych metod chirurgicznych wykonywane są ambulatoryjne zabiegi usuwania żylaków przy użyciu generatora RF firmy MEDTRONIC – Closure Fast.

Zakres usług Poradni Specjalistycznej

 • Prostokąt 29 kopia 7
  Safenektomia
 • Prostokąt 29 kopia 7
  Miniflebektomia
 • Prostokąt 29 kopia 7
  Ablacja termiczna (Radiofrequency – RF)
 • Prostokąt 29 kopia 7
  Ablacja laserowa

Informacje ogólne – Chirurgia Naczyniowa

W poradni chirurgicznej naczyniowej konsultują specjaliści chirurgii naczyniowej prowadząc diagnostykę i terapie schorzeń układu naczyniowego, w tym nowoczesne metody leczenia i usuwania żylaków kończyn dolnych. W terapii żylaków kończyn dolnych, obok tradycyjnych metod chirurgicznych wykonywane są ambulatoryjne zabiegi usuwania żylaków przy użyciu generatora RF firmy MEDTRONIC – Closure Fast.
Closure Fast to system leczenia energią cieplną (ablacja prądem o częstotliwości radiowej, ang. radiofrequency ablation, RFA).
Alternatywą dla systemu RF jest klejowy system zamykania żył VENASEAL™. Zabieg tą metodą polega na dostarczeniu do zmienionej chorobowo żyły specjalnego kleju tkankowego, który zamyka światło naczynia.
Wybór najlepszej metody odbywa się podczas konsultacji z chirurgiem naczyniowym. Chirurg omawia z Pacjentem szczegóły każdego zabiegu i dopasowuje metodę do indywidualnej sytuacji każdego Pacjenta.

Badanie USG Doppler w diagnostyce żylaków kończyn dolnych. Badanie USG Doppler jest wskazane m. in. u osób z podejrzeniem przewlekłej niewydolności żylnej. Badanie to, wykorzystujące ultradźwięki, jest powszechnie stosowanym narzędziem w diagnostyce chorób naczyń. Badanie w kończynach dolnych wykonuje się zazwyczaj w pozycji leżącej na odcinku od pachwin do kostek, w niektórych przypadkach pacjent przyjmuje pozycję stojącą. Jest to badanie całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne. Nie ma przeciwwskazań do badania dopplerowskiego, jest ono również bezpieczne dla kobiet w ciąży. Bezpośrednio po badaniu pacjent może otrzymać wyniki badania.

Zobacz również naszą stronę dedykowaną problemom żylaków...

Grafik poradni

PonWtŚrCzwPtSb
Ćwik Paweł - - - - - 9:00 - 13:00
Kozik Tomasz - - 08:30 - 12:00 - - -
Loranc Paweł15:00 - 19:00 - - - - -
Paździora Jerzy - - 9:00 - 13:00 - - -
⌂ wróć do góry...

Zespół medyczny

Chirurgia naczyniowa

lek. med.

Ćwik Paweł
Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej
Chirurgia naczyniowa

lek. med.

Kozik Tomasz
Specjalista chirurgii ogólnej
Chirurgia naczyniowa

lek. med.

Loranc Paweł
Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej
Chirurgia naczyniowa

dr n. med.

Paździora Jerzy
Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej
⌂ wróć do góry...

Cennik usług

PoradniaBadanieCena
Chirurgia naczyniowaCHIRURGIA NACZYNIOWA – KONSULTACJA150 zł
Chirurgia naczyniowaSkleroterapia - usuwanie "pajączków"250 zł
Chirurgia naczyniowaTermiczna ablacja żylaków metodą RF - 1 kończyna3400 zł
Chirurgia naczyniowaTermiczna ablacja żylaków metodą RF - 2 kończyny5600 zł

Facebook

YouTube