PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Biegniemy z Mają dla Alana i Zuzi
Szpital Św. Łukasza partnerem Biegu Charytatywnego

To już 5 edycja Biegu Charytatywnego „Biegniemy z Mają dla……….”, a fundusze zebrane podczas tegorocznej akcji będą przeznaczone na wsparcie leczenia klinicznego i rehabilitację Alana i Zuzi.

W niedzielę, 7 października 2018 planowany jest kolejny bieg, którego start będzie miał miejsce obok Karczmy pod Zaporą w Wapienicy w Bielsku-Białej. Bieg organizowany jest dla Alana Mikołajczyka z Wapienicy. Ponadto w ostatnim momencie dołączamy również Zuzię Wach – 3,5 letnią dziewczynkę z Bielska-Białej.

Uczestnicy biegu zamiast wpisowego, będą mogli wrzucać dowolne kwoty pieniężne do specjalnych Skarbonek z Fundacji Iskierka i w ten sposób wesprzeć Alana i Zuzię.

Kiedy?

7 października 2018 r.
godzina 11:00 (start biegu)

Gdzie?

Bielsko-Biała
obok Karczmy pod Zaporą w Wapienicy

Impreza główna

 • Bieg główny na dystansie 10 km
 • Bieg rodzinny na dystansie 2,5 km

Udział w biegu jest bezpłatny. Na uczestników biegu przygotowany będzie bezpłatny poczęstunek.

Imprezy towarzyszące

 • Akcja oddawania włosów
  Organizowana we współpracy z „Fundacją Przyjaźni – We Girls”. Akcję wspierać będą fryzjerzy, którzy podczas biegu obcinać będą chętnym uczestnikom włosy. Zbiórkę włosów nadzorować będzie fundacja „We Girls”. Zebrane włosy przekazane zostaną na peruki dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową.
 • Akcja „ Podziel się szpikiem”
  Stanowisko gdzie uczestnik biegu będzie mógł zarejestrować się jako dawca szpiku lub oddać krew (przy współudziale Krwiodawstwa).
 • Profilaktyka pt. „ZDROWA MAMA, ZDROWE DZIECKO”
  Inicjatywa ma charakter edukacyjny. W dniu biegu przeprowadzona zostanie akcja profilaktyczno-informacyjna zachęcająca do badań profilaktycznych oraz szerzenia wiedzy w zakresie przeciwdziałania nowotworom.

Jak dostać Voucher?

Aby otrzymać Voucher na bezpłatną konsultację laryngologiczną należy zgłosić się poprzez wypełnienie formularza poniżej. Po otrzymaniu zgłoszenia na podany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z indywidualnym numerem zgłoszenia.

W dniu Biegu prosimy się zgłosić do namiotu Szpitala św. Łukasza, który będzie na miejscu startu Biegu i podać swoje imię oraz otrzymany numer. Zostanie wtedy wydany kupon (voucher). Szczegóły jak skorzystać z bezpłatnej konsultacji dostępne są w regulaminie zamieszczonym obok, oraz na samym kuponie.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Regulamin korzystania z Voucherów

Niniejszy regulamin dotyczy zasad korzystania z Voucherów przeznaczonych przez Szpital Świętego Łukasza Spółka Akcyjna na akcję charytatywną pod nazwą: „Biegniemy z Mają dla Alana”.

 1. Voucher uprawnia do jednorazowego skorzystania przez jedną osobę z darmowej konsultacji laryngologicznej wraz z badaniem w Szpitalu Świętego Łukasza, ul. Bystrzańskiej 94 B, Bielsko-Biała.
 2. Wartość Vouchera wynosi 140 zł.
 3. Wartość Vouchera nie podlega zamianie na gotówkę.
 4. Voucher nie podlega zwrotowi.
 5. Nie ma możliwości dopłaty do Vouchera w celu skorzystania z innych usług.
 6. Do Vouchera nie stosuje się innych promocji.
 7. Każdy Voucher jest ponumerowany, odpowiednio numerem od 001 do 100.
 8. Voucher jest ważny w dniach: 10.10.2018 r. – 31.03.2019 r.
 9. W celu skorzystania z Vouchera należy umówić się z wyprzedzeniem co najmniej 3 dni, w rejestracji Szpitala Świętego Łukasza podając informację o bezpłatnej konsultacji oraz wskazując numer posiadanego Vouchera.
 10. Voucher uprawnia do jednorazowej konsultacji w wyznaczonym terminie. Podczas osobistej rejestracji przed konsultacją należy okazać Voucher o numerze podanym podczas rejestracji.
 11. Po skorzystaniu z konsultacji Voucher traci ważność i nie może być wykorzystany powtórnie.

Facebook

YouTube