PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

MOCNY TREND – trening z telefonem

Trening z telefonem komórkowym, a w nim aplikacja, która doskonale Cię zna. Tak w teorii.
Moda na treningi ze wsparciem online rozwinęła się z konieczności. Podczas lockdownu chcieliśmy ćwiczyć, ale nie mieliśmy takich możliwości, jak przed zamknięciem. Nikt wcześniej nie przypuszczał, że sport aż tak mocno przeniesie się do świata online????
✅Korzyści można czerpać garściami, gdyż wiele aplikacji jest darmowych, przez co obniżyliśmy koszty podejmowania aktywności. Co więcej, zniknęło poczucie wstydu, jakie towarzyszyło wielu osobom, które pragnęły zgubić zbędne kilogramy na siłowni. Poza tym ćwiczyliśmy w dowolnym czasie, stroju i otoczeniu.
❓Czy jest tu jakiś haczyk❓
Niestety jest. Nasze poradnie odwiedza sporo osób, które poległy na treningach bez realnego supportu. Gotowe rozwiązania nie uwzględniają bowiem specyfiki Twojego ciała. Obciążenia są uśredniane, przez co dla jednych są zbyt słabe, a dla innych zdecydowanie zbyt trudne i wręcz niezdrowe!
Czujesz, że za bardzo dostajesz w kość?
Koniecznie porozmawiaj z naszymi specjalistami. Uwielbiamy sport i wspieramy go z całych sił. Potrafimy więc nie tylko pomóc, ale również zmobilizować do dalszej pracy.

ortopedia ortopeda bielsko trening

Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube