PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Lekarze oddziału ortopedii Szpitala św. Łukasza w gronie wykładowców 18 Kongresu Ortopedycznego ESSKA w Glasgow

W dniach 9-12 maja 2018r. w Glasgow w Wielkiej Brytanii, odbywa się konferencja ortopedyczna ESSKA (European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy).

To największe w europejskiej ortopedii wydarzenie gromadzi lekarzy z Europy i innych kontynentów. Komitet naukowy konferencji składa się z ekspertów w zakresie chirurgii ortopedycznej o uznanym w świecie dorobku naukowym.

Z przyjemnością informujemy, że wśród zaproszonych wykładowców tego wyjątkowego wydarzenia naukowego znaleźli się lekarze oddziału ortopedii Szpitala św. Łukasza w Bielsku-Białej.

Dr n. med. Roman Brzóska – kierownik ośrodka Barku i Kończyny Górnej (SULD) prezentuje szereg wykładów na temat leczenia uszkodzeń stawu barkowo – obojczykowego.

Dr n. med. Bogusław Sadlik – kierownik ośrodka Biologicznej Rekonstrukcji Stawów (BJRD) oraz dr n. med. Adrian Błasiak – prezentują wykłady na temat nowoczesnych metod leczenia uszkodzeń chrzęstnych w stawach, oraz protokołów badania MRI, oceny pooperacyjnej i rehabilitacji.

Życząc naszym kolegom sukcesów w realizacji tych wyzwań, zapraszamy Państwa niebawem do zapoznania się z relacją z wydarzenia.

180510_Glasgow180510_Glasgow_AB180510_Glasgow_RB180510_Glasgow_BS

Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube