PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Kursy kadawerowe z artroskopii barku i kolana 2023

W dniach 15-16 maja 2023 r. dr n. med. Romana Brzóska oraz dr n. med. Adrian Błasiak poprowadzili szkolenia z artroskopii barku i kolana, w ramach których część praktyczna szkolenia obejmowała ćwiczenia na preparatach nieutrwalonych (kadawerach) realizowane w mobilnym laboratorium chirurgicznym  "MobileLAB" firmy Arthrex. 

15 maja dr n. med. Roman Brzóska poprowadził kurs z artroskopii barku, natomiast 16 maja dr n. med. Adrian Błasiak poprowadził kurs z artroskopii kolana. Dzięki zaangażowaniu w organizację kursu firmy Arthrex uczestnicy poza udziałem w wykładach mieli możliwość doskonalenia technik artroskopii barku na preparatach nieutrwalonych (kadawerach). Ćwiczenie z wykorzystaniem tych preparatów jest zbliżone do warunków prawdziwej operacji na pacjencie i z tego względu ma bardzo wysoką wartość dydaktyczno-szkoleniową. W ramach szkolenia lekarze ćwiczyli wiele technik operacyjnych z wykorzystaniem bardzo szerokiej gamy implantów. To doświadczenie, o które trudno w codziennej pracy z pacjentem.

Średnia ocen wszystkich lekarzy uczestniczących w kursie dot. merytoryki oraz organizacji wyniosła 4,96/5! To ogromne osiągnięcie lekarzy prowadzących kursy oraz osób odpowiedzialnych za ich organizację. Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zamieszczonej poniżej fotorelacji z obydwu szkoleń.

Wejdź na www.szkolenia.lukasza.pl i dowiedz się więcej na temat szkoleń organizowanych przez Klinikę św. Łukasza. 

Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube