PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Kurs 'Techniki artroskopowej rekonstrukcji barku’ – relacja.

W dniach 6-7 czerwca 2022 w Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej odbył się kurs nt. Technik artroskopowej rekonstrukcji barku, który poprowadził specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu dr n. med. Roman Brzóska.

Udział w szkoleniach specjalistycznych to dla lekarzy jeden z kluczowych wymogów dla zapewnienia profesjonalnej opieki medycznej swoim pacjentom. Klinika św. Łukasza, jako doświadczony ośrodek naukowy konsekwentnie dba o to, aby rzetelnie i z pasją szkolić lekarzy ortopedów w doskonaleniu technik artroskopowych. Tym razem, specjaliści na zaawansowanym poziomie mogli doskonalić swoje umiejętności dotyczące małoinwazyjnych technik rekonstrukcyjnych barku oraz szeroko omówić napotykane przez siebie problemy w codziennej praktyce artroskopowej.

dr Brzóska szkolenie artroskopowe

Pierwszego dnia szkolenia dr Brzóska omówił z uczestnikami problemy z artroskopią barku, leczenie niestabilności stawu ramieniowego, kontrowersje związane z leczeniem stawu barkowo-obojczykowego, biologiczne aspekty leczenia uszkodzeń stożka rotatorów, leczenie uszkodzeń towarzyszących. Natomiast drugiego dnia ortopedzi mieli możliwość obserwacji operacji przeprowadzonych przez dr. Brzóskę na bloku operacyjnym Szpitala św. Łukasza.


Klinika św. Łukasza dokłada wszelkich starań, aby szkolenia organizowane były na najwyższym poziomie, o czym świadczą bardzo dobre recenzje uczestników w przeprowadzonej ankiecie.

dr Brzóska

Lekarzy zainteresowanych rozwojem w zakresie szkoleń artroskopowych zapraszamy do udziału w kolejnych szkoleniach:

03-04 października 2022
Artroskopia barku – kurs dla początkujących

07-08 listopada 2022
Artroskopia stawu kolanowego – kurs dla początkujących

28-29 listopada 2022
Techniki artroskopowej rekonstrukcji barku – kurs dla zaawansowanych

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:

https://szkolenia.lukasza.pl/

szkolenia artroskopowe strona 1
szkolenia artroskopowe cz 2
Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube