PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Korekcja wad wzroku po 45 roku życia? – nowe życie bez okularów

ZAPRASZAMY na kolejny WEBINAR z sali konferencyjnej Szpitala św. Łukasza!

Tym razem – 3 marca, o godzinie 18:00, dr n. med. Bogumił Wowra oraz lek. med. Aneta Pilny-Brzóska opowiedzą podczas transmisji na żywo o refrakcyjnej wymianie soczewk i, czyli skutecznej i bezpiecznej metodzie  leczenia wad wzroku. Chcesz cieszyć się życiem bez okularów? Wysłuchaj opinii ekspertów. LINK DO WEBINARU na FaceBook – zarejestruj się już dziś!

DLACZEGO REFRAKCYJNA WYMIANA SOCZEWKI?

-> Zaletą wykonania refrakcyjnej wymiany soczewki jest automatyczne wyeliminowanie ryzyka zaćmy oraz usunięcie wady wzroku zarówno „do bliży” jak i „do dali”.

-> Nie u każdego pacjenta, który chciałby na stałe pozbyć się okularów lub soczewek, można zastosować laserową korekcję wady wzroku. Alternatywą dla korekcji laserowej jest refrakcyjna wymiana soczewki.

-> Refrakcyjna wymiana soczewki jest metodą, dla której przeszkodą nie są ani zbyt duża wada wzroku, ani cienka rogówka lub zespół suchego oka. Te stany eliminują możliwość wykonania zabiegu laserowego.

-> W trakcie zabiegu refrakcyjnej wymiany soczewki możliwe jest zredukowanie lub pozbycie się wady wzroku, zależnie od wybranego rodzaju soczewki wewnątrzgałkowej, a także wyeliminowanie konieczności stosowania okularów do bliży.

Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube