PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Konferencja dla lekarzy – członków Beskidzkiej Izby Lekarskiej zorganizowana przez lekarzy ortopedów z zespołu Szpitala św. Łukasza

W programie konferencji, specjaliści oddziału ortopedii Szpitala św. Łukasza omawiali zagadnienia związane z zaopatrywaniem chorych ze zdiagnozowanymi urazami barku. Ponadto w programie spotkania znalazły się wykłady poświęcone obowiązującym standardom diagnostycznym w praktyce ortopedycznej. Prezentacje wykładowców, oparte na bogatym doświadczeniu własnym, oraz wnioskach z prowadzonych aktywności naukowych były zwięzłym kompendium wiadomości na temat aktualnych metod diagnostyczno terapeutycznych stosowanych obecnie w ortopedii. Dodatkowo, sesja poświęcona urazom sportowym oraz metodom zaopatrzenia uszkodzeń chrząstki była okazją do zapoznania się z współczesnymi nowinkami w obszarze medycyny regeneracyjnej i sportowej.

W spotkaniu uczestniczyli lekarze i fizjoterapeuci z okolicznych poradni podstawowej opieki zdrowotnej oraz oddziałów ortopedycznych i Izb Przyjęć oddziałów ratunkowych. Organizatorzy spotkania dziękują wszystkim uczestnikom za tak liczną obecność. Warto dołożyć starań aby tego typu spotkania na stałe wpisały się do kalendarza wydarzeń naukowych Beskidzkiej Izby Lekarskiej.

Urazy_Barku (104 of 17)Urazy_Barku (107 of 17)Urazy_Barku (116 of 17)Urazy_Barku (112 of 17)Urazy_Barku (106 of 17)Urazy_Barku (101 of 17)

Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube