IV Zjazd Polskiego Towarzystwa Artroskopowego

Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

IV Zjazd Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, który odbył się w dniach 14 – 16 października 2021 we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia jest jednym z najważniejszych kongresów ortopedycznych.

W kongresie wzięło udział wielu wybitnych specjalistów z Polski i zagranicy. Zagadnienia artroskopii uwzględnione w programie obejmowały szerokie omówienie klasycznych, jak i innowacyjnych małoinwazyjnych technik chirurgicznych. W tej edycji podkreślono również współpracę między specjalistami ortopedami, a fizjoterapeutami i pielęgniarkami. Takie kompleksowe podejście z pewnością korzystnie wpływa na zwiększenie skuteczności procesu terapeutycznego.

Na Zjeździe nie mogło zabraknąć zespołu Szpitala św. Łukasza w składzie: dr n. med. Roman Brzóska, dr n. med. Adrian Błasiak, lek. Wojciech Solecki, lek. Mikołaj Władysław Podsiadło, lek. Hubert Laprus. Nasi lekarze przedstawili kilka prezentacji naukowych, które zostały wysoko ocenione przez uczestników. Bardzo cieszymy się, że nasi specjaliści z sukcesami biorą czynny udział w działaniach naukowych, a tym samym przyczyniają się do rozwoju nowoczesnej ortopedii.

https://www.facebook.com/events/1242897366048396

Facebook

YouTube