PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

FOOT & ANKLE Current Concepts, 27-28.03.2020 Katowice

Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnym Międzynarodowym Sympozjum Ortopedycznym z cyklu Foot and Ankle Current Concepts, którego współorganizatorem jest Klinika św. Łukasza. Tym razem wydarzenie odbędzie się w dniach 27 – 28 marca 2020 roku w hotelu Vienna House Easy w Katowicach.

Kontynuując koncepcję przeglądu aktualnej wiedzy ortopedycznej w zakresie leczenia stawu skokowo-goleniowego i stopy w Komitecie Naukowym zasiądą uznane autorytety przedmiotowej dziedziny. Struktura programu naukowego obejmie sesje robocze z prezentacjami wykładowców. Część wykładów będzie dodatkowo wzbogacona materiałami wideo z operacji. Każda sesja będzie zakończona panelem pytań i odpowiedzi.

Wierzymy, że podobnie jak przed dwoma laty, taka formuła Sympozjum pozwoli na prowadzenie otwartych dyskusji i wspólne wypracowanie konkluzji.
Zakres tematów przewodnich programu zawiera min. patologie ścięgien, operacje naprawcze po urazach, mononeuropatie, przodostopie, jak również zagadnienia z zakresu ortopedii dziecięcej i sportowej.

Zapraszamy na stronę internetową wydarzenia:

FOOT & ANKLE Current Concepts

Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube