PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

dr n. med – Jakub Ryszawy – obrona Dysertacji Doktorskiej

Nasz kolega, Jakub Ryszawy z zespołu urologicznego Szpitala św. Łukasza w ostatnich dniach obronił pracę doktorską. Z ogromną radością gratulujemy wytrwałości w realizowaniu swoich osobistych celów. Tym bardziej, że towarzyszy temu ciągła praca z pacjentami, zaangażowanie w rozwój CENTRUM DIAGNOSTYKI I LECZENIA PROSTATY w Szpitalu św. Łukasza w Bielsku i praca nad ciągłym doskonaleniem metod diagnostyki, w szczególności prostaty.

W ostatnim czasie dzięki coraz większemu zainteresowaniu pacjentów, dr n. med. Jakub Ryszawy przeprowadza zabiegi BIOPSJI FUZYJNEJ prostaty w znieczuleniu ogólnym pod kontrolą zespołu ANESTEZJOLOGICZNEGO. Dla tych pacjentów, którzy szczególnie cenią sobie komfort badania i brak jakichkolwiek odczuć jest to idealne rozwiązanie. Profesjonalny zespół anestezjologiczny przeprowadza zabieg tzw. „płytkiej sedacji”, gdzie pod kontrolą kardiomonitora i zaplecza anestezjologicznego pacjent zasypia na czas badania.

Biopsja fuzyjna prostaty to badanie diagnostyczne dla pacjentów z podejrzeniem raka prostaty. Polega ono na połączeniu obrazu z Rezonansu Magnetycznego z obrazem ultrasonograficznym w czasie rzeczywistym.

Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube