PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Archives

Furmańczuk Anna

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowychWystąpienia, publikacje Absolwentka Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego w roku 1994, dyplom z wyróżnieniem. W latach 1994-2001 rezydentura na Uniwersytecie w specjalizacji „Okulistyka”. W roku 2017 nostryfikacja Dyplomu lekarza w Polsce. Po odbyciu rezydentury uzupełniającej w Klinice Okulistyki Szpitala Ministerstwa Obrony Narodowej pod kierownictwom Konsultanta Krajowego Płk. Profesora M. Rękasa, w roku 2021

Kulczyńska – Dutka Agata

Kariera Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - 2005 r. Tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki uzyskała w 2015 r.

Pawłowska Anna

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowychPublikacje Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - 2016 r. W trakcie specjalizacji z Okulistyki w Szpitalu Śląskim w Cieszynie od 2017 r.

Kołodziejczyk Jakub

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowych 2016 r. - ukończenie Politechniki Częstochowskiej na kierunku: Fizyka techniczna, specjalność: Optometria

Kies Anna

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowychPublikacje

Wowra Bogumił

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowychPublikacje Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (2011). W roku 2018 uzyskał tytuł specjalisty Chorób oczu. Od 2012 roku pracuje w Szpitalu Kolejowym w Katowicach, od 2017 roku związany ze szpitalem Św. Łukasza   Członek PTO (Polskiego Towarzystwa Okulistycznego).

Lewicka Katarzyna

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowych Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Specjalista okulista. W 2007 roku obrona pracy doktorskiej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

Pilny-Brzóska Aneta

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowychPublikacje Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (1998). W roku 2007 uzyskała tytuł specjalisty Chorób oczu. Od 2010 roku jest kierownikiem Poradni Okulistycznej  w Klinice św. Łukasza. Członek PTO ( Polskiego Towarzystwa Okulistycznego).

Facebook

YouTube