PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Archives

Łojek Katarzyna

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowych Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizacja II stopnia w zakresie Chorób wewnętrznych (2017) W trakcie specjalizacji z endokrynologii (specjalizacja realizowana w Pradze) Członkini Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego (PTE).

Agopsowicz Magdalena

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowych Absolwentka Wydziału lekarskiego Śląskiej Akademii medycznej w Katowicach. Tytuł specjalisty chorób wewnętrznych uzyskała w 2005r, zaś tytuł specjalisty w dziedzinie reumatologii w 2011r. Pracuje w Śląskim Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności w Ustroniu. Członek Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego (PTR).

Basa Wojciech

KarieraKongresy i sympozjaCzłonkostwo w towarzystwach naukowychPublikacje

Kapuśniak Małgorzata

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowych Pracuje w Śląskim Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności w Ustroniu. Członek Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego (PTR).

Agopsowicz Maciej

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowychPublikacjeKongresy i sympozja 2000 rok I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych 2004 II stopień Choroby wewnętrzne 2007 Kardiologia Polskie Towarzystwo Kardiologiczne (PTK)

Węgrzyn Bartosz

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowychPublikacjeKongresy i sympozja Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (1999r) W 2006 r uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych, W 2011 r uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chorób płuc, Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej w Oddziale Pulmonologicznym Członek  Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc i European Respiratory Society

Jędraszewski Tomasz

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowych Członek Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego (PTR).

Fenska Dorota

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowych Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach - Wydział Lekarski (1999). Specjalizacja z Chorób wewnętrznych (2007). Specjalizacja z Diabetologii (2012). Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego ( PTD).

Grzegorzewska Marlena

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowych Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizacja II stopnia w zakresie Chorób wewnętrznych. Specjalizacja w zakresie  Endokrynologii (2011). Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego (PTE).

Jaszczurowski Wojciech

KarieraCzłonkostwo w towarzystwach naukowychPublikacjeKongresy i sympozja Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w (1988). Specjalizacja w dziedzinie kardiologii. Stopień naukowy dr n. med. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Sekcja Rytmu Serca. Zaangażowanie w projekty naukowe PEGASUS- TIMI 54, gdzie pełnił funkcję głównego badacza.

Facebook

YouTube