HARMONOGRAM PRACY PORADNI KOMERCYJNYCH W SZPITALU ŚW. ŁUKASZA

Poniżej zestawienie godzin pracy dla wszystkich poradni w Szpitalu, dokładniejsze informacje mogą Państwo znaleźć w zakładkach poszczególnych poradni.

Alergologia

PonWtŚrCzwPtSb
Hankus Mirosław - - 10:00 - 16:00 - - -

Anestezjologia

PonWtŚrCzwPtSb
Chylaszek – Brylska Ewa15:30 - 18:00 - 16:00 - 18:00 - - -
Dyczek Grzegorz - - - - - -
Ferenc Krzysztof15:30 - 18:00 - - - - -
Kierpeć Krzysztof - - - 16:00 - 18:30 - -
Kil Jacek - 16:00 - 18:0016:00 - 18:00 - - -

Chirurgia

PonWtŚrCzwPtSb
Donocik Józef - - - 17:30 - 19:00 - -
Kawulok Mirosław - - - 10:00 - 13:0015:00 - 18:00 -
Konior Arkadiusz - - - 17:00 - 19:00 - -
Leśniak Tadeusz - - - - 15:30 - 19:00 -
Michalik Jerzy - 10:00 - 11:0015:00 - 16:00 - 15:00 - 16:00 -
Szczelina Grażyna - - 16:00 - 18:30 - - -

Chirurgia dziecięca

PonWtŚrCzwPtSb
Korzonkiewicz Jacek10:00 - 12:00 - - - 16:00 - 18:00 -

Chirurgia naczyniowa

PonWtŚrCzwPtSb
Ćwik Paweł - - - - - 9:00 - 13:00
Kozik Tomasz - - 08:30 - 12:00 - - -
Loranc Paweł15:00 - 19:00 - - - - -
Paździora Jerzy - - 9:00 - 13:00 - - -

Chirurgia plastyczna

PonWtŚrCzwPtSb
Brzuchanski Martin - - - - 11:00 - 14:00 -

Choroby wewnętrzne

PonWtŚrCzwPtSb
Jędraszewski Tomasz - 14:00 - 16:00 - - - -

Dermatologia

PonWtŚrCzwPtSb
Krasnodębska-Gorycka Krystyna - 15:00 - 18:45 - 16:00 - 18:3012:00 - 15:30 -
Niedzielska Alina14:00 - 18:45 - - 12:00 - 16:00 - -

Diabetologia | Leczenie otyłości

PonWtŚrCzwPtSb
Fenska Dorota16:00 - 18:00 - - - - -

Dietetyka

PonWtŚrCzwPtSb
Brończyk-Puzoń Anna12:00 - 19:00 - - - - -
Kawik Agnieszka - 14:00 - 20:007:40 - 13:0013:00 - 20:00 - -
Różycka Jagoda - - - - - -

Endokrynologia

PonWtŚrCzwPtSb
Grzegorzewska Marlena13:30 - 17:00 - - - - -
Kuleta Jerzy - - - - 9:00 - 19:00 -

Gastroenterologia

PonWtŚrCzwPtSb
Dońska-Wyporek Aleksandra - 15:00 - 17:00 - - - -
Norymberczyk Tomasz - - - 14:45 - 18:00 - -
Żurawik-Loranc Aleksandra9:00 - 12:00 - - - 09:00 - 12:00 -

Gastroenterologia dziecięca

PonWtŚrCzwPtSb
Błasiak Anna - - - - 13:30 - 16:00 -

Ginekologia

PonWtŚrCzwPtSb
Dawid Piotr - - - - - 9:00 - 12:00
Stankowska Monika - 16:00 - 18:30 - 9:00 - 13:00 - -
Źrebiec Jakub - - - - - 9:00 - 13:30

Kardiologia

PonWtŚrCzwPtSb
Agopsowicz Maciej - - - 16:30 - 19:00 - -
Grzegorzewski Bogusław - - - - - -
Jaszczurowski Wojciech16:00 - 18:45 - - 16:00 - 18:45 - -

Laryngologia

PonWtŚrCzwPtSb
Dutka Jerzy17:00 - 19:0009:00 - 12:00 - - 8:30 - 12:00 -
Pruhło-Zaręba Anna - 9:30 - 11:3014:00 - 18:00 - 10:00 - 15:00 -
Skorek Krzysztof09:30 - 15:00 - 09:30 - 15:00 - - -
Solecka Julitta08:30 - 11:0015:00 - 18:00 - 15:00 - 18:00 - -
Solecka Šárka - - - - - -

Neurochirurgia

PonWtŚrCzwPtSb
Czerwiński Krzysztof - - - 16:00 - 19:00 - -
Nytra Tomas - - - 8:00 - 12:00 - -

Neurologia

PonWtŚrCzwPtSb
Kurek-Stokłosa Joanna8:30 - 12:0015:00 - 19:00 - - 8:30 - 11:30 -
Porębska Beata15:00 - 18:45 - - - - -
Szwabowicz Zbigniew - - - - - -

Okulistyka

PonWtŚrCzwPtSb
Kies Anna - 16:00 - 19:00 - - - -
Pilny-Brzóska Aneta13:00 - 14:00 - 11:00 - 12:0015:00 - 18:0012:00 - 13:00 -
Wowra Bogumił - 15:00 - 19:0016:00 - 19:00 - - -

Okulistyka dziecięca

PonWtŚrCzwPtSb
Gębala Maja - - - 15:00 - 17:0013:00 - 17:00 -
Lewicka Katarzyna08:30 - 11:30 - - - - -

Ortopedia

PonWtŚrCzwPtSb
Bienek Tomasz - - - - 15:30 - 19:00 -
Błasiak Adrian - - 12:00 - 18:008:00 - 14:00 - -
Brzóska Roman08:00 - 16:00 - 08:00 - 16:00 - 09:00 - 11:00 -
Laprus Hubert16:00 - 18:30 - 10:00 - 13:00 - - -
Mikusz Piotr - - - - 16:30 - 19:00 -
Pałka Karol16:00 - 18:00 - - - - -
Podsiadło Mikołaj - - - - - -
Podżorski Jerzy - 10:00 - 15:00 - 09:00 - 12:00 - -
Puszkarz Mariusz9:00 - 16:00 - - - - -
Ring Rafał - 9:00 - 13:00 - - - -
Sadlik Bogusław09:30 - 16:009:00 - 14:00 - 08:30 - 12:30 - -
Solecki Andrzej - 09:30 - 13:3009:00 - 13:3015:00 - 17:30 - -
Solecki Wojciech - - - 8:30 - 12:308:30 - 14:30 -
Tomaszewski Krzysztof - - - - - -
Warchał Bartłomiej - 15:30 - 18:00 - - 14:00 - 18:00 -
Wiącek Roman16:00 - 18:30 - - 16:00 - 18:30 - -

Ortopedia dziecięca

PonWtŚrCzwPtSb
Ptaszkiewicz Jakub10:00 - 15:00 - - - 14:00 - 18:00 -

Podologia

PonWtŚrCzwPtSb
Adamaszek-Olejak Aleksandra - - 9:00 - 12:00 - 9:00 - 15:00 -

Poradnia chorób piersi

PonWtŚrCzwPtSb
Jabłoński Łukasz8:30 - 13:00 - - - - -
Zdunek Piotr - - 15:30 - 18:45 - - -

Psychiatria

PonWtŚrCzwPtSb
Gil Jolanta - - - 09:00 - 13:00 - -

Psychologia

PonWtŚrCzwPtSb
Owczarek Ewa - - 08:30 - 18:00 - - -

Pulmonologia

PonWtŚrCzwPtSb
Plak Agata - 17:30 - 19:00 - 17:00 - 19:00 - -
Węgrzyn Bartosz - - 8:45 - 11:30 - - -

Reumatologia

PonWtŚrCzwPtSb
Jędraszewski Tomasz - 14:00 - 17:00 - - - -
Kapuśniak Małgorzata - - 15:30 - 19:00 - - -

Spondyloortopedia - chirurgia kręgosłupa

PonWtŚrCzwPtSb
Wądek Tomasz - 16:00 - 18:00 - - - -

Urologia

PonWtŚrCzwPtSb
Bogacki Rafał - - 14:00 - 18:00 - - -
Muskała Bartosz - 16:00 - 18:30 - - - -
Nowakowski Krzysztof - - - - 16:00 - 18:00 -

Facebook

YouTube