HARMONOGRAM PRACY PORADNI KOMERCYJNYCH W SZPITALU ŚW. ŁUKASZA

Poniżej zestawienie godzin pracy dla wszystkich poradni w Szpitalu, dokładniejsze informacje mogą Państwo znaleźć w zakładkach poszczególnych poradni.

Alergologia

PonWtŚrCzwPtSb
Hankus Mirosław - -12:00 - 18:00 - - -

Anestezjologia

PonWtŚrCzwPtSb
Chylaszek – Brylska Ewa - -16:00 - 18:00 - - -
Dyczek Grzegorz - - - - - -
Ferenc Krzysztof15:30 - 18:00 - - - - -
Kierpieć Krzysztof - - -16:00 - 18:30 - -
Kil Jacek -16:00 - 18:00 - - - -

Chirurgia

PonWtŚrCzwPtSb
Kawulok Mirosław - -14:30 - 18:009:00 - 13:00 - -
Konior Arkadiusz - - -17:00 - 19:00 - -
Leśniak Tadeusz - - - -16:30 - 19:00 -
Michalik Jerzy -10:00 - 11:0015:00 - 16:00 -15:00 - 16:00 -
Szczelina Grażyna - -17:00 - 18:00 - - -

Chirurgia dziecięca

PonWtŚrCzwPtSb
Korzonkiewicz Jacek10:00 - 13:00 - - -16:00 - 18:00 -

Chirurgia naczyniowa

PonWtŚrCzwPtSb
Loranc Paweł15:00 - 19:00 - - - - -
Paździora Jerzy - -8:00 - 13:00 - - -

Chirurgia plastyczna

PonWtŚrCzwPtSb
Brzuchanski Martin - - - -11:00 - 17:00 -

Choroby wewnętrzne

PonWtŚrCzwPtSb
Basa Wojciech13:30 - 18:45 - -13:30 - 18:00 - -

Choroby zakaźne

PonWtŚrCzwPtSb
Wilczyńska Jadwiga -8:00 - 14:00 - - - -

Dermatologia

PonWtŚrCzwPtSb
Krasnodębska-Gorycka Krystyna -14:00 - 17:20 -16:00 - 18:2013:00 - 16:20 -
Niedzielska Alina14:20 - 18:30 -15:00 - 18:5012:00 - 16:00 - -

Diabetologia | Leczenie otyłości

PonWtŚrCzwPtSb
Fenska Dorota15:00 - 18:00 - - - - -

Dietetyka

Endokrynologia

PonWtŚrCzwPtSb
Grzegorzewska Marlena13:30 - 17:00 - - - - -
Handzlik Bożena09:30 - 14:00 -09:30 - 17:00 - - -

Gastroenterologia

PonWtŚrCzwPtSb
Dońska-Wyporek Aleksandra16:00 - 18:0015:00 - 17:00 -9:00 - 11:00 - -
Norymberczyk Tomasz - - -14:00 - 17:10 - -
Żurawik-Loranc Aleksandra - - - -09:00 - 12:00 -

Ginekologia

PonWtŚrCzwPtSb
Dawid Piotr - - - - - -
Kos-Janik Barbara14:15 - 18:30 - - - - -
Stankowska Monika -15:00 - 18:0009:00 - 12:3009:00 - 12:30 - -
Źrebiec Jakub - - - - - -

Hematologia

PonWtŚrCzwPtSb
Handzlik-Gońka Marta15:30 - 18:45 - - - - -

Kardiologia

PonWtŚrCzwPtSb
Agopsowicz Maciej14:00 - 16:2014:00 - 17:30 -14:00 - 17:30 - -
Jaszczurowski Wojciech16:00 - 18:45 - -16:00 - 18:45 - -

Laryngologia

PonWtŚrCzwPtSb
Blicharz Robert - - -09:15 - 13:00 - -
Czerwińska Gabriela8:00 - 10:00 - - - - -
Dutka Jerzy16:00 - 19:0009:40 - 14:00 - -10:00 - 10:30 -
Pruhło-Zaręba Anna11:00 - 15:0011:00 - 15:0010:00 - 15:00 -11:00 - 15:00 -
Skorek Krzysztof - -09:30 - 15:008:00 - 14:00 - -
Solecka Julitta08:30 - 12:0015:00 - 18:00 -15:00 - 18:00 - -
Solecka Šárka -09:00 - 12:00 -10:00 - 13:00 - -

Medycyna Pracy

PonWtŚrCzwPtSb
Żurowski Arkadiusz - - -16:30 - 17:00 - -

Neurochirurgia

PonWtŚrCzwPtSb
Czerwiński Krzysztof - - -16:00 - 19:00 - -
Nytra Tomas - - - - - -

Neurologia

PonWtŚrCzwPtSb
Kurek-Stokłosa Joanna09:00 - 13:45 -14:30 - 19:00 -09:45 - 13:30 -
Luranc-Polmańska Bożena09:30 - 11:0012:00 - 13:40 -17:30 - 19:0011:00 - 13:30 -
Porębska Beata15:00 - 18:45 - - - - -

Okulistyka

PonWtŚrCzwPtSb
Kies Anna - -12:00 - 15:00 - - -
Kołodziejczyk Jakub - - - - - -
Lepska Katarzyna - -15:00 - 19:00 - - -
Pawłowska Anna - - - - - -
Pilny-Brzóska Aneta13:00 - 14:00 -11:10 - 12:0011:00 - 14:0012:10 - 13:00 -
Wowra Bogumił -15:30 - 18:30 -8:00 - 11:00 - -

Okulistyka dziecięca

PonWtŚrCzwPtSb
Lewicka Katarzyna08:30 - 11:30 - - - - -
Sykuła Agnieszka17:30 - 19:0017:30 - 19:0017:30 - 19:0017:30 - 19:0017:30 - 19:00 -

Ortopedia

PonWtŚrCzwPtSb
Bienek Tomasz - - - -15:30 - 19:00 -
Błasiak Adrian8:00 - 14:00 -12:00 - 18:008:00 - 14:00 - -
Brzóska Roman09:00 - 15:00 -09:00 - 16:00 -09:00 - 11:00 -
Dajewski Zbigniew - - -16:00 - 19:0016:00 - 19:00 -
Laprus Hubert14:00 - 17:00 -8:30 - 15:30 - - -
Mikusz Piotr - -16:00 - 18:45 - - -
Podsiadło Mikołaj - -12:00 - 14:30 - - -
Podżorski Jerzy -09:40 - 13:45 - - - -
Ring Rafał -9:00 - 14:30 -8:30 - 13:00 - -
Solecki Andrzej -09:20 - 13:00 -15:00 - 17:20 - -
Solecki Wojciech15:00 - 18:00 -8:30 - 14:30 -8:30 - 13:00 -
Tomaszewski Krzysztof - - - - - -
Warchał Bartłomiej -15:30 - 18:30 - -14:00 - 18:30 -
Wiącek Roman16:00 - 18:30 - -16:00 - 18:30 - -

Ortopedia dziecięca

PonWtŚrCzwPtSb
Ptaszkiewicz Jakub12:00 - 17:00 - - -15:00 - 19:00 -

Podologia

PonWtŚrCzwPtSb
Adamaszek-Olejak Aleksandra - -9:00 - 12:00 -9:00 - 13:00 -

Poradnia chorób piersi

PonWtŚrCzwPtSb
Kowrygo Rafał -8:00 - 11:15 - - - -
Zdunek Piotr - -14:30 - 17:45 - - -

Psychiatria

PonWtŚrCzwPtSb
Gil Jolanta - - - - - -

Psychologia

Pulmonologia

PonWtŚrCzwPtSb
Plak Agata -17:30 - 19:00 -17:00 - 19:00 - -
Węgrzyn Bartosz - -08:00 - 12:00 - - -

Rehabilitacja

Reumatologia

PonWtŚrCzwPtSb
Jędraszewski Tomasz -14:00 - 17:00 - - - -
Kapuśniak Małgorzata - -15:30 - 19:00 - - -

Spondyloortopedia - chirurgia kręgosłupa

PonWtŚrCzwPtSb
Wądek Tomasz - -09:30 - 12:00 - - -

Urologia

PonWtŚrCzwPtSb
Bogacki Rafał - -14:00 - 19:00 - - -
Muskała Bartosz -14:00 - 19:00 - - - -
Ryszawy Jakub - - -16:00 - 19:00 - -

Facebook

YouTube