PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Centrum Ortopedii Sportowej w Szpitalu św. Łukasza

#OrtopediaSportowa
????????Mamy niewątpliwą przyjemność poinformować Was o naszym najnowszym projekcie‼️
???? www.ortopedia-sportowa.pl ????

Po wielu tygodniach wytężonej pracy, godzinach przygotowań i dyskusji przedstawiamy wam ???????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ????

Szpital św. Łukasza od lat jest znany ze swojego działu Ortopedii i Traumatologii. Lekarze pracujący w Szpitalu są cenionymi na terenie całego kraju specjalistami ortopedii. Dlatego postanowiliśmy stworzyć Centrum Ortopedii Sportowej, Szpitala św. Łukasza – dedykowane dla osób czynnie uprawiających sport – zarówno na poziomie amatorskim jak i zawodowym.

Dr Brzóska, Błasiak, Bienek, Solecki, Podżorski czy Wiącek to tylko niektóre z nazwisk lekarzy wchodzących w skład zespołu medycznego naszego Centrum 

W najbliższych dniach będziemy informować Was o szczegółach naszego nowego projektu, a tymczasem zapraszamy na stronę www.ortopedia-sportowa.pl
oraz zachęcamy do dołączenia do naszej nowej grupy na FB – http://bit.ly/ortosportfb w której będziemy rozmawiać na tematy związane ze sportem, ortopedią, kontuzjami, itp.

Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube