PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Bieg po Zdrój – półmaraton górski 12.06.22

W zeszły weekend, 12 czerwca 2022 r., odbyła się już 7. edycja kultowego biegu czyli Bieg po Zdrój. Zawody odbyły się na dwóch dystansach: „dwudziestka trójka”, czyli półmaraton górski, którego trasa wiodła przez najpopularniejsze okoliczne szczyty Beskidu Śląskiego czyli Błatnią, Klimczok i Szyndzielnię oraz „jedenastka” czyli Trail Zdrojowy, który przeprowadził uczestników przez najbardziej urokliwe zakątki Jaworza.
W tych pięknych okolicznościach przyrody pobiegli również lekarze ze Szpitala św. Łukasza: dr Rafał Ring i dr Paweł Loranc oraz asystentka medyczna Magdalena Grabska.
Żar lejący się z nieba podczas 23-kilometrowej, bardzo wymagającej górskiej trasy to nie lada wyzwanie, ale nasza ekipa jak zawsze dała radę! Brawo!
Wszystkim uczestnikom Biegu po Zdrój życzymy kolejnych sukcesów, pucharów i medali, a osoby, które chciałby zacząć przygodę z bieganiem lub wracają do sportu po kontuzji zapraszamy na badanie diagnostyczne na bieżni. Diagnostyka Funkcjonalna pomaga wyeliminować aktualne albo potencjalne przyczyny kontuzji pod okiem ortopedów-sportowców i fizjoterapeutów z Centrum Ortopedii Sportowej: https://ortopedia-sportowa.pl/df/
Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube