PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

28. Bieg Fiata w Bielsku-Białej

W ubiegłą niedzielę 22.05.2022 r., po przerwie spowodowanej pandemią, odbył się 28. Bieg Fiata. Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej ponownie znalazł się w gronie partnerów wydarzenia, a podczas biegu był wspaniale reprezentowany przez dra Adriana Błasiaka, dra Pawła Loranca, dra Mikołaja Podsiadło, dra Rafała Ringa oraz asystentkę medyczną Magdalenę Grabską.

Magdalena Grabska
zespoł sw. lukasza 2

Szczególne gratulacje dla dra Mikołaja Podsiadło, który podczas 28. Biegu Fiata zdobył 2. miejsce w Mistrzostwach Polski Lekarzy w biegu na 10 km.

lek Mikolaj Podsiadlo
Bieg Fiata dr Podsiadlo

Bieg Fiata to wydarzenie sportowe z kategorii biegów ulicznych o jednej z najdłuższych historii w kraju. Gratulujemy organizatorom wytrwałości w realizacji tego przedsięwzięcia, a uczestnikom doskonałej formy sportowej i niezłomnego ducha rywalizacji.

Nawiązując do tematu biegów, zapraszamy na badanie na bieżni każdego, kto chciałby zacząć biegać i startować m.in. w takich wydarzeniach jak Bieg Fiata ???? Diagnostyka funkcjonalna pomaga wyeliminować aktualne albo potencjalne przyczyny kontuzji pod okiem ortopedów-sportowców i fizjoterapeutów z Centrum Ortopedii Sportowej: https://ortopedia-sportowa.pl/df/

Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube