PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

25 marca 2017 odbyła się akcja społeczna SPRAWDŹ 3 MIGDAŁ organizowana przez Zespół laryngologów Szpitala św. Łukasza.

FB_wydarzenie_3migdal

Bezpłatne konsultacje laryngologiczne dla dzieci dotyczyły głównie wyeliminowania  podejrzenia przerostu III migdałka.

Szpital św. Łukasza po raz kolejny zorganizował bezpłatne badania w ramach akcji społecznej. Zaproszenie było ogłaszane w mediach społecznościowych, na stronach internetowych oraz w postaci reklam miejskich. Dodatkowo plakaty i ulotki informacyjne były dystrybuowane w lokalnych przedszkolach i szkołach podstawowych. Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcjom tych placówek za umożliwienie takiej formy dystrybucji informacji.

Akcja cieszyła się dużą popularnością wśród rodziców. W ramach akcji zapisaliśmy ponad 200 młodych pacjentów spełniających kryteria wiekowe. Rodzice, zgłaszający swoją chęć uczestnictwa bezpośrednio przed wydarzeniem, nie zdołali się zapisać na termin konsultacji. Tym wszystkim rodzicom obiecujemy ponowienie wydarzenia.

 

Podsumowanie akcji społecznej zarejestrowano w formie wywiadu z dr Julittą Solecką w lokalnej telewizji. Zapraszamy do odtworzenia krótkiego filmu.

Na reportaż z akcji zapraszamy przed telewizory: piątek 31.03.2017 godz. 17,20 – program KALEJDOSKOP REGIONÓW w telewizji TVS.

Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube