PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

TASC 2022 „When East meets West” – transmisja „live” z sal operacyjnych Szpitala św. Łukasza

TASC 2022 „When East meets West” – to kolejna konferencja on-line organizowana we francuskiej Tuluzie gdzie międzynarodowe grono ortopedów dzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie chirugii barku.

W międzynarodowym gronie wykładowców i operatorów znalazł się dr n. med. Roman Brzóska, kierujący oddziałem ortopedii w Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej.

To prestiżowe wydarzenie ortopedyczne polegało na przedstawieniu on-line 35 operacji barku realizowanych w salach operacyjnych całego świata. Pełen przegląd technik operacyjnych oraz obserwacja pracy specjalistów z Europy, Azji, obu Ameryk i Australii daje niepowtarzalną możliwość oceny rozwoju nowości i aktualnych trendów w salach operacyjnych całego świata.

W trakcie tego wydarzenia, dr n med. Roman Brzóska prezentował on-line „na żywo” operację stabilizacji barku autorską metodą BLS. Transmisja z zabiegu wzbudziła zainteresowanie słuchaczy, dzięki połączeniu w czasie rzeczywistym w trakcie zabiegu lekarze z całego świata zadawali pytania i dzielili się swoimi doświadczeniami.

To wydarzenie wymagało zgrania zespołów operacyjnych ze wszystkich stref czasowych kuli ziemskiej, dlatego Zespół Szpitala św. Łukasza szczególnie gratuluje organizatorom wytrwałości i profesjonalizmu. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia.

Podoba się? Podziel się ze znajomymi.

Facebook

YouTube