O szpitalu

NASZ ZESPÓŁ

ZESPÓŁ ZNAKOMITYCH SPECJALISTÓW

Zespół lekarzy Szpitala św. Łukasza tworzą znakomici specjaliści, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Dzięki stałemu podwyższaniu kwalifikacji, w oparciu o szerokie zaplecze diagnostyczne i rehabilitacyjne zespół odnosi liczne sukcesy naukowe, również na gruncie działalności dydaktycznej.

Ciągły rozwój całego zespołu medycznego pozwala zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Wybierz specjalizację
Dietetyka

mgr

Agnieszka Czernek
Dietetyk Kliniczny
Podologia

mgr

Aleksandra Adamaszek-Olejak
Specjalista podologii
Dermatologia

lek. med.

Alina Niedzielska
Specjalista dermatolog-wenerolog
Dietetyka

mgr

Anna Brończyk-Puzoń
Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk
Pulmonologia

lek. med.

Bartosz Węgrzyn
specjalista chorób płuc i chorób wewnętrznych
Ortopedia

dr n. med.

Bienek Tomasz
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Ortopedia

dr n.med.

Błasiak Adrian
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Urologia

lek. med.

Bogacki Rafał
W trakcie specjalizacji w dziedzinie urologii
Ortopedia

dr n.med.

Brzóska Roman
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Kierownik Ośrodka Kończyny Górnej
Chirurgia plastyczna

lek. med.

Brzuchanski Martin
Specjalista chirurgii plastycznej
Neurochirurgia

dr n. med.

Czerwiński Krzysztof
Specjalista neurochirurgii
Chirurgia

dr n. med.

Donocik Józef
Specjalista chirurgii ogólnej
Gastroenterologia

lek. med.

Dońska-Wyporek Aleksandra
Specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii
Diabetologia | Leczenie otyłości

lek. med.

Dorota Fenska
Specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii
Otolaryngologia

lek. med.

Dutka Jerzy
Specjalista otorynolaryngologii
Neurologia

dr n. med.

Graff Sławomir
Specjalista neurolog
Urologia

dr n. med.

Grzegorz Prokopowicz
Specjalista urolog FEBU (Fellow of the European Board of Urology)
Endokrynologia

lek. med.

Grzegorzewska Marlena
Specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog
Kardiologia

dr n. med.

Grzegorzewski Bogusław
Specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych
Alergologia

lek. med.

Hankus Mirosław
Choroby wewnętrzne, specjalista chorób płuc
Kardiologia

dr n. med.

Jaszczurowski Wojciech
Specjalista kardiolog
Choroby wewnętrzne

lek. med.

Jędraszewski Tomasz
Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista reumatolog
Reumatologia

lek. med.

Jędraszewski Tomasz
Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista reumatolog
Endokrynologia

lek. med.

Jerzy Kuleta
Specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog
Chirurgia

lek. med.

Kawulok Mirosław
Specjalista chirurgii ogólnej
Chirurgia

lek. med.

Konior Arkadiusz
Specjalista chirurgii ogólnej
Chirurgia dziecięca

lek. med.

Korzonkiewicz Jacek
Specjalista chirurgii dziecięcej
Chirurgia

lek. med.

Kozik Tomasz
Specjalista chirurgii ogólnej
Dermatologia

lek. med.

Krasnodębska-Gorycka Krystyna
Specjalista dermatolog
Chirurgia

dr n. med.

Leśniak Tadeusz
Specjalista chirurgii onkologicznej i ogólnej
Okulistyka dziecięca

dr n. med.

Lewicka Katarzyna
Specjalista okulista dziecięcy
Chirurgia

lek. med.

Loranc Paweł
Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej
Ortopedia

lek. med.

Mojżesz Michał
W trakcie specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Urologia

lek. med.

Muskała Bartosz
W trakcie specjalizacji w dziedzinie urologii
Gastroenterologia

lek. med.

Norymberczyk Tomasz
Specjalista chorób wewnętrznych, gastroenterolog
Urologia

lek. med.

Nowakowski Krzysztof
W trakcie specjalizacji w dziedzinie urologii
Neurochirurgia

dr n. med.

Nytra Tomas
Specjalista neurochirurg
Psychologia

mgr

Owczarek Ewa
Psycholog kliniczny
Chirurgia

dr n. med.

Paździora Jerzy
Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej
Okulistyka

lek. med.

Pilny-Brzóska Aneta
Specjalista okulista
Pulmonologia

lek. med.

Plak Agata
Specjalista chorób płuc, specjalista balneologii i medycyny fizykalnej
Ortopedia

dr n.med.

Podżorski Jerzy
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Kierownik oddziału ortopedyczno-urazowego Szpitala św. Łukasza
Neurologia

lek. med.

Porębska Beata
Specjalista neurolog
Otolaryngologia

dr n. med.

Pruhło-Zaręba Anna
Specjalista otorynolaryngologii
Ortopedia dziecięca

lek. med.

Ptaszkiewicz Jakub
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Ortopedia

dr n. med.

Sadlik Bogusław
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Kierownik Ośrodka Biologicznej Rekonstrukcji Stawów
Otolaryngologia

lek. med.

Skorek Krzysztof
Specjalista otorynolaryngologii
Okulistyka dziecięca

Śleziak Sonia
Ortoptysta
Okulistyka

Śleziak Sonia
Ortoptysta
Zespół lekarzy

dr n. med.

Smyła Tomasz
Specjalista chirurgii dziecięcej
Otolaryngologia

lek. med.

Solecka Julitta
Specjalista otorynolaryngologii
Ortopedia

dr n. med.

Solecki Andrzej
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Ortopedia

lek. med.

Solecki Wojciech
W trakcie specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Ginekologia

lek. med.

Stankowska Monika
Specjalista ginekolog - położnik
Chirurgia

lek. med.

Szczelina Grażyna
Specjalista chirurgii ogólnej
Neurologia

lek. med.

Szwabowicz Zbigniew
Specjalista neurolog
Ortopedia

lek. med.

Warchał Bartłomiej
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Ortopedia

dr n.med.

Wiącek Roman
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Poradnia chorób piersi

dr n. med.

Zdunek Piotr
Specjalista w zakresie radiodiagnostyki
Gastroenterologia

lek. med.

Żurawik-Loranc Aleksandra
Specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii