Dla pacjenta

GRAFIK PRACY SZPITALA

HARMONOGRAM PRACY PORADNI KOMERCYJNYCH W SZPITALU ŚW. ŁUKASZA

Poniżej zestawienie godzin pracy dla wszystkich poradni w Szpitalu, dokładniejsze informacje mogą Państwo znaleźć w zakładkach poszczególnych poradni.

Alergologia

PonWtŚrCzwPtSb
Hankus Mirosław - - 09:00 - 13:00 - - -

Anestezjologia

PonWtŚrCzwPtSb
Chylaszek – Brylska Ewa16:00 - 18:30 - - - - -
Ferenc Krzysztof16:00 - 18:30 - - - - -
Kil Jacek - 16:00 - 18:30 - - - -

Chirurgia

PonWtŚrCzwPtSb
Donocik Józef - - - 17:30 - 19:00 - -
Kawulok Mirosław - - - - 15:00 - 18:00 -
Konior Arkadiusz - - - 18:00 - 19:00 - -
Kozik Tomasz - - 08:30 - 12:00 - - -
Leśniak Tadeusz - - - - 16:30 - 19:00 -
Loranc Paweł15:00 - 19:00 - - - - -
Paździora Jerzy - - 17:00 - 18:00 - - -
Szczelina Grażyna - - 16:00 - 18:30 - - -

Chirurgia dziecięca

PonWtŚrCzwPtSb
Korzonkiewicz Jacek - - - - 16:00 - 18:00 -

Chirurgia naczyniowa

PonWtŚrCzwPtSb
Ćwik Paweł - - - - - 9:00 - 13:00

Chirurgia plastyczna

PonWtŚrCzwPtSb
Brzuchanski Martin - - - - 11:00 - 14:00 -

Choroby wewnętrzne

PonWtŚrCzwPtSb
Jędraszewski Tomasz - 14:00 - 16:00 - - - -

Dermatologia

PonWtŚrCzwPtSb
Krasnodębska-Gorycka Krystyna - 15:30 - 18:40 - - 12:00 - 15:20 -
Niedzielska Alina15:00 - 18:00 - - 12:00 - 15:00 - -

Diabetologia | Leczenie otyłości

PonWtŚrCzwPtSb
Fenska Dorota16:00 - 18:00 - - - - -

Dietetyka

PonWtŚrCzwPtSb
Brończyk-Puzoń Anna - 12:00 - 19:00 - - - -
Czernek Agnieszka - 14:00 - 20:007:40 - 13:0013:00 - 20:00 - -

Endokrynologia

PonWtŚrCzwPtSb
Grzegorzewska Marlena13:45 - 17:45 - - - - -
Kuleta Jerzy - - - - 9:00 - 13:00 -

Gastroenterologia

PonWtŚrCzwPtSb
Dońska-Wyporek Aleksandra - 15:00 - 17:00 - - - -
Norymberczyk Tomasz - - - 14:45 - 18:00 - -
Żurawik-Loranc Aleksandra - - - - 09:00 - 12:00 -

Gastroenterologia dziecięca

PonWtŚrCzwPtSb
Błasiak Anna - - - - 13:30 - 15:00 -

Ginekologia

PonWtŚrCzwPtSb
Cetnarski Wojciech - - - - - -
Dawid Piotr - - - - - 9:00 - 12:30
Hryniewicz Bożena18:00 - 19:00 - - - - -
Stankowska Monika - 16:00 - 18:209:00 - 13:00 - - -

Kardiologia

PonWtŚrCzwPtSb
Agopsowicz Maciej - - - 16:30 - 19:00 - -
Grzegorzewski Bogusław10:00 - 14:00 - - - - -
Jaszczurowski Wojciech16:00 - 17:45 - - 16:00 - 18:45 - -

Neurochirurgia

PonWtŚrCzwPtSb
Czerwiński Krzysztof - - - 17:00 - 19:00 - -
Nytra Tomas - 8:00 - 12:30 - - - -

Neurologia

PonWtŚrCzwPtSb
Kurek-Stokłosa Joanna8:30 - 12:0015:00 - 19:00 - - 8:30 - 12:00 -
Porębska Beata15:00 - 18:45 - - - - -
Szwabowicz Zbigniew - - - - - -

Okulistyka

PonWtŚrCzwPtSb
Gębala Maja - - - 15:00 - 17:0012:00 - 14:00 -
Pilny-Brzóska Aneta17:00 - 18:00 - 11:00 - 12:0016:00 - 18:4512:00 - 13:00 -

Okulistyka dziecięca

PonWtŚrCzwPtSb
Gębala Maja10:00 - 13:30 - - 15:00 - 17:0012:00 - 14:00 -
Lewicka Katarzyna08:30 - 12:00 - - - - -

Ortopedia

PonWtŚrCzwPtSb
Bienek Tomasz - - - - 15:30 - 19:00 -
Błasiak Adrian - 09:00 - 14:0015:00 - 18:00 - - -
Brzóska Roman08:00 - 16:00 - 08:00 - 16:00 - 09:00 - 11:00 -
Mojżesz Michał - - - - - -
Podżorski Jerzy - 10:00 - 15:00 - 09:00 - 12:00 - -
Puszkarz Mariusz9:00 - 16:00 - - - - -
Ring Rafał - 9:00 - 13:00 - - - -
Sadlik Bogusław09:30 - 16:00 - - 08:30 - 12:30 - -
Solecki Andrzej - 09:20 - 12:2009:00 - 13:0015:00 - 17:20 - -
Solecki Wojciech - - - 8:00 - 12:00 - -
Sułko Stanisław9:00 - 12:00 - - - - -
Warchał Bartłomiej - 15:00 - 18:00 - - 14:00 - 18:00 -
Wiącek Roman16:00 - 18:30 - - 16:00 - 18:30 - -

Ortopedia dziecięca

PonWtŚrCzwPtSb
Ptaszkiewicz Jakub - - - - 16:00 - 19:00 -

Otolaryngologia

PonWtŚrCzwPtSb
Dutka Jerzy - 09:00 - 11:00 - - - -
Pruhło-Zaręba Anna - 10:00 - 12:0014:00 - 18:00 - 12:00 - 16:00 -
Skorek Krzysztof09:30 - 15:00 - 09:30 - 15:00 - - -
Solecka Julitta08:30 - 10:0015:00 - 18:00 - 15:00 - 18:00 - -

Podologia

PonWtŚrCzwPtSb
Adamaszek-Olejak Aleksandra - - 9:00 - 12:00 - 9:00 - 15:00 -

Poradnia chorób piersi

PonWtŚrCzwPtSb
Zdunek Piotr - - 15:30 - 18:45 - - -

Psychiatria

PonWtŚrCzwPtSb
Gil Jolanta - - - 09:00 - 13:00 - -

Psychologia

PonWtŚrCzwPtSb
Owczarek Ewa - - 09:00 - 14:00 - - -

Pulmonologia

PonWtŚrCzwPtSb
Plak Agata - - - 17:30 - 19:00 - -
Węgrzyn Bartosz - - 9:00 - 13:30 - - -

Reumatologia

PonWtŚrCzwPtSb
Jędraszewski Tomasz - 14:00 - 17:00 - - - -
Kapuśniak Małgorzata - - 15:30 - 19:00 - - -

Spondyloortopedia - chirurgia kręgosłupa

PonWtŚrCzwPtSb
Wądek Tomasz - 15:30 - 18:00 - - - -

Urologia

PonWtŚrCzwPtSb
Bogacki Rafał - - 15.00 - 19.00 - - -
Muskała Bartosz - - - - 15:00 - 18:40 -
Nowakowski Krzysztof - - - - 16:00 - 19:00 -
Prokopowicz Grzegorz - - - 16.00 - 19.00 - -

USG

PonWtŚrCzwPtSb
Korzonkiewicz Anna12:30 - 14:10 - - 13:00 - 15:00 - -