Wiadomości, newsy, porady

AKTUALNOŚCI

{{build_thumbnail}}

{{get_title}}

{{get_content}}

Kriochirurgia – zabiegi ginekologiczne

Kriochirurgia jest metodą leczniczą powszechnie stosowaną w ginekologii. Duży asortyment sond kriochirurgicznych umożliwia wykonanie pełnego zakresu mrożeń w obrębie pochwy, tarczy i kanału szyjki oraz w obrębie warg sromowych, odbytu i dowolnego miejsca na skórze.

Kolejne Sympozjum Ortopedyczne współorganizowane przez Zespół Szpitala św. Łukasza

Znamy już termin i zakres programowy kolejnego trzynastego międzynarodowego sympozjum ortopedycznego współorganizowanego przez lekarzy Szpitala św. Łukasza w Bielsku-Białej.

Relacja ze szkolenia: ARTROSKOPIA BARKU – kurs podstawowy

W dniach 26-27 kwietnia 2017r. w Szpitalu św. Łukasza odbyła się kolejna edycja kursu podstawowego dla ortopedów z zakresu artroskopii barku.

Relacja ze szkolenia: ARTROSKOPIA STAWU KOLANOWEGO.

W dniach 26-27 kwietnia 2017r. w Szpitalu św. Łukasza odbyła się kolejna edycja kursu podstawowego dla ortopedów z zakresu artroskopii barku.

Relacja ze szkolenia ARTROSKOPIA BARKU

W dniach 26-27 kwietnia 2017r. w Szpitalu św. Łukasza odbyła się kolejna edycja kursu podstawowego dla ortopedów z zakresu artroskopii barku.

KONFERENCJA „Laryngologia w praktyce lekarza rodzinnego”

6 kwietnia 2017 odbyła się na terenie Szpitala św. Łukasza konferencja dedykowana lekarzom rodzinnym Laryngologia w praktyce lekarza rodzinnego.

Relacja ze szkolenia TECHNIKI ARTROSKOPOWEJ REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO PRZEDNIEGO STAWU KOLANOWEGO.

W dniach 4-5 kwietnia 2017r. w Szpitalu św. Łukasza odbyła się kolejna edycja kursu dla zaawansowanych ortopedów z zakresu operacji rekonstrukcji więzadła ACL.

25 marca 2017 odbyła się akcja społeczna SPRAWDŹ 3 MIGDAŁ organizowana przez Zespół laryngologów Szpitala św. Łukasza.

Bezpłatne konsultacje laryngologiczne dla dzieci dotyczyły głównie wyeliminowania podejrzenia przerostu III migdałka.

Potrójne zwycięstwo na XIX Medycznych Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Alpejskim we włoskim Canazei

Laryngolog ze Szpitala św. Łukasza – dr Julitta Solecka została 3 razy złotą medalistką w Narciarstwie Alpejskim w czasie tegorocznych mistrzostw świata lekarzy i farmaceutów.

SPRAWDŹ 3 MIGDAŁ – to tytuł akcji społecznej organizowanej we wrześniu przez Zespół Szpitala św. Łukasza.

Konsultacje bezpłatne dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat, których celem jest wyeliminowanie podejrzenia przerostu III migdałka.

KONFERENCJA 6 kwietnia 2017 godz. 17:00 – LARYNGOLOGIA W PRAKTYCE LEKARZA RODZINNEGO i PEDIATRY

Szpital Świętego Łukasza organizuje konferencję dla lekarzy rodzinnych i pediatrów. Zagadnienia konferencji poświęcone są codziennym praktykom klinicznym związanym z laryngologią. Możliwość wysłuchania wykładów lekarzy praktyków pozwoli zweryfikować aktualność wiedzy teoretycznej, zaś uczestnictwo w warsztatach praktycznych da możliwość nabrania poglądu co do swojej skuteczności diagnostycznej.

Innowacyjne operacje artroskopowe w Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej.

W związku z realizacją projektu „Wdrożenie innowacyjnej formy zabiegu implementacji przeszczepów biologicznych metodą suchej artroskopii” Szpital św. Łukasza pozyskał dofinansowanie ze środków unijnych na lata 2014-2020.